שם
אימייל
טלפון
נושא
הודעה
 

תשוקה מינית: לשוב וליהנות מחיי מין סוערים

תשוקה הנחוצה לשימור הזוגיות ולסיפוק האישי ולכן יש לשמרה.

תשוקה היא סם החיים – כוח שנותן לנו אנרגיה רבה והרבה סיבות טובות לקום בבוקר וליהנות מהיום. אם הקשר שלכם סובל ממחסור של תשוקה, לא צריך למהר ולהחליף בן זוג, אלא יש למצוא את הדרך להחזיר את התשוקה לחיי הזוגיות. במרפאה של ד''ר גלין זה אפשרי.

תשוקה מינית

נתחיל דווקא בפתרון

אם אתם קוראים שורות אלו אתם כבר מכירים את ההשלכות של חוסר בתשוקה על הקשר וכמובן שגם על כל אחד מבני הזוג. לכן, עדיף שנתחיל דווקא בפירוט הפתרון. טיפול זוגי, התנהגותי או קוגניטיבי יביאו במהרה להשבת התשוקה אל הקשר, ואף לשיפור רמת הסקס, כך שתיהנו ממנו אף יותר מבעבר. כמו כן, במקרים בהם הבעיה נגרמת כתוצאה מבעיה רפואית, טיפול תרופתי מתאים ישים סוף לבעיה. כך לדוגמא נציין כי בעיות הורמונליות המובילות לירידה בתשוקה המינית יכולות להיפתר תוך זמן קצר על ידי מתן טיפול תרופתי, המייצב את רמת ההורמונים בגוף. אז אם הפתרון כל כך פשוט מה בכלל הבעיה?

מה הבעיה?

אז זהו, שאין ממש בעיה. התשוקה מוגדרת כיצר במערכת ההורמונלית והנפשית של האדם. מערכת זו היא שקובעת את תכיפות הצורך של כל אחד מבני הזוג להגיע לפורקן מיני. לכן, חוסר בתשוקה לא מעיד כלל וכלל על חוסר אהבה בקשר, חוסר בטחון בו, או כל פרמטר אחד שכה חשוב לזוגיות ארוכת טווח. מלכתחילה, כל אדם הינו בעל מידה שונה של תשוקה ולא תמיד נחלוק תכונה זו עם בן או בת זוגנו. גם אם כן מצאנו בן/ת זוג שחולקים את מידת תשוקתנו, סביר להניח כי עם הזמן יחולו שינויים שישפיעו על התשוקה המינית של כל אחד מבני הזוג בתקופות שונות.

יתרה מכך, זהו עניין אינדיווידואלי שעשוי להשתנות בהתאם לבני או בנות הזוג שניצבים מולנו. כלומר, יכול להיווצר מצב בו בני זוג יסבלו מירידה בתשוקה המינית השוררת בקשר, בעוד לא תירשם כל בעיה כאשר מדובר על תשוקה המופנית כלפי אדם אחר, שאינו חלק מן הקשר.

לא לתת לטבע לעשות את שלו

הפרעות בתשוקה המינית עלולות להיגרם בשל גורמים רבים, ביניהם גורמים פיזיים, נפשיים, קוגניטיביים, התנהגותיים או פסיכולוגיים. במקרים אחרים, מערכת היחסים עצמה עם בן או בת הזוג, היא הגורם העיקרי לפגיעה בתשוקה המינית. כאשר מדובר על זוגות החולקים את אותה המיטה כבר שנים ירידה בתשוקה היא דבר טבעי. תשוקה מושפעת מאוד משינויים פיזיים והורמונאליים של הגוף, כגון משקל, אורח החיים וכאשר מדובר על נשים גם ההריונות נותנים את אותותיהם בנושא. גם לחצי היומיום, גידול הילדים, העבודה לא תמיד משפיעים לטובה על התשוקה המינית בקשר.

הבעיה האמיתית מתחילה כאשר זוגות רבים מעדיפים להתעלם מהירידה בתשוקה המינית, להשלים איתה או לחפש דרכים יצירתיות לפתרונה, במקום פשוט להתמודד עימה. כך זוגות רבים יבחרו לקיים יחסי מין טכניים, רק על מנת לספק יצר פיזי. חלקם יבגדו או ינהלו מערכות יחסים פתוחות, וחלקם פשוט יוותרו על חיי מין פעילים בקשר. אז בנוסף לאובדן של תשוקה מינית, מאבדים חלק אינטגרלי וחשוב של כל קשר זוגי.

תשוקה מינית

אבחון וטיפול במקום אחד

כמו כל בעיה אחרת, וללא הבדל בין נשים וגברים, טיפול בבעיה מתחיל באבחון הגורם לה. האבחון המקיף והמקצועי בקליניקה של ד''ר גלין מאפשר טיפול נקודתי ויעיל בירידה בתשוקה המינית הן מבחינה רפואית והן מבחינה נפשית. זאת גם הודות להסמכתו של ד"ר גלין הן כרופא והן כסקסולוג. כך שאתם נהנים מטיפול מסור, דיסקרטי, מקצועי ויעיל בקליניקה אחת, ומבלי לערב בתהליך גורמים נוספים.

לקריאה נוספת בנושא:
חוסר חשק מיני - באמת כואב לך הראש?
משחק מקדים - כי כולנו זקוקים לקצת עידוד
הגברת חשק מיני - גם גברים זקוקים לקצת עידוד

הרשמה   כניסה

050-6657750  צפון - גליל - נהריה   info@galinclinic.co.il

משו משו- אתר אינטרנט- בניית אתרים- קידום אתרים